Home » Projektid 2020/2021

Projektid 2020/2021

1. Võru Linnavalitsuse projekt ER65 „BioAware” 2019-2021
ER65 “BioAware” Bioloogilise mitmekesisuse parandamine ja teadlikkuse suurendamine keskkonnakaitse vajalikkusest Eesti-Vene piiriäärsetel aladel.

2. Metoodilist tööd toetav eripedagoogidevaheline koostöö Rigas 1.speciala internatpamatskola – attistibas centrs  – Läti Vabariik

3. European Christmas Tree Decoration Exchange 2020

Jõulu dekoratsioonide vahetamise rahvusvaheline projekt

Järve Kool osaleb rahvusvahelises koostööprpojektis, mille eesmärk on ehtida selle aasta jõulupuu Euroopa erinevatest koolidest saadetud omavalmistatud jõuluehetega.
Algatajaks oli Erasmus+ projekti koordeneeriv kool Inglismaalt Durhamist.
Projekt on ühekordne üritus eesmärgiga muuta koolielu huvitavamaks sellel keerulisel ajal. Pakkuda õpilastele rõõmu ja huvitavaid teadmisi teistest eriõpet andvatest koolidest üle Euroopa:
Projekti tegevustega ühinesid Austria, Bulgaaria, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Portugal, Rumeenia, Hispaania, Inglismaa.

Lisaks jõuluehetele, koostavad kõik koolid oma õpilastega lühiülevaate oma riigist, riigilipu värvidest, asukohast Euroopa kaardil ja linnast kus kool asub, olulistest tähtsatest kuulsatest inimestest, rahvustoidust jõulude ajal.
Iga õpilane andis edasi oma soovi uude aastasse. Ehted ja pildid, ülevaadetega koguti kokku ja pandi ümbrikutesse, mis lähevad postiga teele 21 eelpool nimetatud riikides olevatesse koolidesse.

Järve Kooli õpilased jäävad ootama ehteid oma kuusepuule.

Informatsioon (pdf)

Pilte dekoratsioonide valmistamisest